Porodica Serrano
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodošli na 4um, 4um je tek u izgradnji, nadam se da ćete mi pomoći da ga izgradim
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Moja simpatija

Go down 
+2
MiwIca
Always&4ever
6 posters
Autor/icaPoruka
Always&4ever
Upoznaješ Serranose
Always&4ever


Broj postova : 58
Age : 31
Location : Zaljubljena uvek!
Registration date : 22.04.2008

Moja simpatija Empty
PostajNaslov: Moja simpatija   Moja simpatija Icon_minitimeuto tra 22, 2008 3:08 pm

Zasto ste se bas u njega zaljubili?
Kakav je?
Otkrijte nam nesto o tom srecniku! Razz
[Vrh] Go down
MiwIca
Tete ti pomaže nad kontrolom
MiwIca


Broj postova : 108
Age : 28
Registration date : 19.04.2008

Moja simpatija Empty
PostajNaslov: Re: Moja simpatija   Moja simpatija Icon_minitimeuto tra 22, 2008 3:15 pm

jao tesko pitanje primetila sam ga cim je posao u 5 razred i kad su spojili sva odeljenja,ali mislila sam samo da je simpatcan a sad mi je ipak postao simpatija!
Posto ga ne poznajem bas bas dobro,koliko sam do sad videla obozava da se sali ume da bude veoma dobar i sa drani druge ali ja i on smo kao u pocetku serije Tete i Guille,tako smo jedan pre drugom Sad !
[Vrh] Go down
~Ewa~Alex&Denis~
Dobrodošao/la na 4um
~Ewa~Alex&Denis~


Broj postova : 34
Registration date : 22.04.2008

Moja simpatija Empty
PostajNaslov: Re: Moja simpatija   Moja simpatija Icon_minitimesri tra 23, 2008 9:41 am

Zbog njegowih diwnih plawix ociju i jer je prediwan
Dobar,swadak i umiljat i zabawan
Skorpija je u horoskopu zove se Deni$....I Diwan je.....Mada swi drugi bi rekla on je skroz normalan i uobicajan al nije Ne za mene....Jer je diwan...sladak.....Mada nekada pogledam i zapitam se sebe:Aleksandra sta widis u njemu?
Kiss 2


Zadnja promjena: ~Ewa~Alex&Denis~; pet tra 25, 2008 6:37 am; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Always&4ever
Upoznaješ Serranose
Always&4ever


Broj postova : 58
Age : 31
Location : Zaljubljena uvek!
Registration date : 22.04.2008

Moja simpatija Empty
PostajNaslov: Re: Moja simpatija   Moja simpatija Icon_minitimesri tra 23, 2008 11:39 am

Zasto bas u njega? Hm, i ja se pitam. Da sam ga ja birala ko zna da li bih ga izabrala, ali ovo ludo srce...
Sladak je, maza je prava iako to nece da prizna, slatkis pravi, bombonica od coveka!
Pa ovako, visi je od mene za glavu Razz Trenira basket i nadam se da cu jednog dana mojoj deci govoriti: "Ovaj decko je isao sa mnom u razred i bili smo extra drugovi!", nekad me ignorise, a nekad... Pa nekad sam na 7. nebu I love you Ne volim sto nikad ne znam na cemu sam sa njim, ali sto je jednom jedna mudra osoba rekla: "Sve ce doci na svoje, pre ili kasnije".

E, sad, tu postoji jos jedan decko, ali o njemu ne bih. Ume da zaboli kad o njemu govorim jer se neke stare uspomene vrate Sad
[Vrh] Go down
*Tete Capdewilla*
Dobrodošao/la na 4um
*Tete Capdewilla*


Broj postova : 16
Registration date : 20.04.2008

Moja simpatija Empty
PostajNaslov: Re: Moja simpatija   Moja simpatija Icon_minitimepet tra 25, 2008 5:59 am

On trenutno ne postoji,a i ne znam zašto mi se sviđao jer je jedino što je uspeo da uradi je to što je slomio srce jedine devojčice koja ga je iskreno volela Nije pošteno
[Vrh] Go down
Tamara
Dobrodošao/la na 4um
Tamara


Broj postova : 16
Registration date : 19.04.2008

Moja simpatija Empty
PostajNaslov: Re: Moja simpatija   Moja simpatija Icon_minitimepet tra 25, 2008 6:44 am

Jao za pitanje zasto sam bas u njega ne znam ni ja odgovor iskreno.Ali je dobar prema meni i nikadme nije povredio,obozava da se zaza a svim mojim drugaricama je on najbolji dug...ne znam sta vise da pisem stao mi je mozak!
[Vrh] Go down
Afri-Carica
Dobrodošao/la na 4um



Broj postova : 46
Registration date : 21.04.2008

Moja simpatija Empty
PostajNaslov: Re: Moja simpatija   Moja simpatija Icon_minitimened tra 27, 2008 3:41 pm

zato sto ima plawu kosu...bijele zube...crne oci.....MA ZATO SHTO JE PRESLADAK!!!!!!!!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Moja simpatija Empty
PostajNaslov: Re: Moja simpatija   Moja simpatija Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Moja simpatija
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Porodica Serrano :: ***Boys & Girls*** :: Only For Girls-
Forum(o)Bir: